Srdečně Vás zveme na tradiční akci, která se letos opět koná na spojených zahradách naší ZUŠ a sousední Knihovny J. Drdy Příbram.

Během celého odpoledne budete mít možnost poslouchat vystoupení pěveckého sboru, který slavnost zahajuje, tentokrát na venkovním pódiu. Budou následovat komorní soubory různých druhů a žánrů. Program našich žáků uzavře jako vždy kapela Roofers.

V sálku bude následovat projekce s komentářem - dětský poetický animovaný film Hermína Týrlová, na jehož vzniku se podíleli žáci a učitelé z hudebního, výtvarného i literárně dramatického oboru z naší ZUŠ a ZUŠ Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem.

Součástí prezentace budou výstavy prací žáků výtvarného oboru. Opět bude zpřístupněna půda, na které vystavují žáci p. uč. Kolářové a v sálku můžete shlédnout práce žáků p. uč. Peštové.

Během celého odpoledne budou pro zájemce na zahradách přichystané výtvarné dílny, prezentace Design pro děti, improvizovaná kavárna a občerstvení.

Těšíme se na Vás!